نداتی

قیمت بلیط پرواز تهران – یاسوج دو برابر شد (+عکس)

۳۱ تیر ۱۳۹۷

گروه اجتماعی- مدیر فرودگاه یاسوج در توجیه قیمت های بالای شرکت هواپیمایی آتا در گفت و گو با خبرنگاران از شناور بودن قیمت ها گفته بود.

به گزارش نداتی، مدیر فرودگاه یاسوج در حالی از شناور بودن قیمت پروازهای هواپیمایی آتا محور تهران به یاسوج وگران شدن بلیط تنها در ساعات پایانی خبر داده بود که حالا این صحت اظهارات با یک جست و جوی ساده تکذیب می شود.

آنطور که جست و جو ها حکایت می کند، در سایت مرجع فروش بلیط هواپیمایی آتا، قیمت های پرواز یاسوج تهران و بالعکس روی قیمت ۴۳۲ هزار تومان ثابت است و این در حالی است که قیمت پایه را شرکت آتا ۱۷۰ هزار تومان اعلام کرده بود و حتی اگر برای چندین روز آینده هم بخواهید خرید بلیط انجام دهید باید بیش از دو برابر قیمت اول پرداخت کنید که اساسا با مفهوم شناوری در تضاد است و باید پرسید این چه شناوری است که فقط در یاسوج اینگونه عمل می کند

در سایت های چارتر نیز که باید قیمت ها ارزانتر باشد اما گویا قیمت های پرواز تهران و یاسوج حتی بالاتر از سایت خود شرکت آتا و رقم های نیم میلیونی و نیزدیک به این رقم است.

به گزارش نداتی، البته اگر شناور بودن را به معنای ثبات قیمت و بالا رفتن قیمت ها در لحظه آخر بدانیم سخنان مدیر فرودگاه یاسوج و هواپیمایی آتا درست است اما آنچه اکنون مشاهده می شود ربطی به شناوری ندارد و ملا قیمت پایه پرواز به بیش از ۲ برابر افزایش یافته است.

به گزارش نداتی، قیمت گذاری ارتباطی به مسئولان فرودگاه یاسوج ندارد و مرتبط با سازمان هواپیمایی و خود شرکت خدمات دهنده است اما صادق بودن با مردم و ارائه اطلاعات درست و صحیح به مردم می تواند در جلب اعتماد مردم اثرگذارتر باشد!

متاسفانه هواپیمایی آتا در روند قیمت گذاری هیچگونه توجهی به شرایط مردم نداشته و به این ترتیب با ادامه این روند استفاده از چارتر مسیر شیراز با در نظر گرفتن سایر هزینه های جانبی هم برای مردم به صرفه تر خواهد بود.

شما می توانید مطالب و تصاویر خود را به آدرس ایمیل ما ارسال
فرمایید. [email protected]