نداتی

سنگ اندازی در مسیر بررسی اعتراضات به نتایج آزمون استخدامی علوم پزشکی یاسوج/دستور صریح ایلامی/توقف گزینش تا بررسی کامل اعتراضات

۳۱ مرداد ۱۳۹۷

گروه دانشگاه- دانشگاه علوم پزشکی استان کهگیلویه و بویراحمد در اطلاعیه ای زمان مراجعه نیروهای شرکتی جهت تشکیل پرونده را به زمان دیگری موکول کرد.

به گزارش نداتی، در این اطلاعیه تاکید شده است:

به اطلاع کلیه داوطلبان آزمون نیروهای شرکتی دانشگاه علوم پزشکی استان کهگیلویه و بویراحمد که اسامی آنها در سایت دانشگاه به نشانی www.yums.ac.ir جهت تحویل مدارک مرحله تشکیل پرونده گزینش اعلام شده بود، می رساند تشکیل پرونده این عزیزان در روزهای اعلام شده، انجام نخواهد شد و تاریخ تحویل مدارک متعاقبا از طریق همین سایت اطلاع رسانی می شود.

بعد از دستور دکتر ایلامی، مبنی بر بررسی دقیق همه اعتراض های صورت گرفته، بالاخره این مساله اجرایی شد که نشان از عزم جدی رئیس این دانشگاه برای رفع همه نگرانی های مطرح شده داوطلبان دارد.

به گزارش نداتی ، دکتر اورنگ ایلامی علیرغم همه فشارها ایستاد و دستور بررسی تمام و کمال نتایج آزمون برای احقاق حق تمامی داوطلبان را داد.

آنطور که برخی منابع به خبرنگار نداتی گفتند، فشار های زیادی بر رئیس دانشگاه علوم پزشکی یاسوج برای توقف فرایند بررسی نتایج مشکوک آزمون استخدامی دانشگاه آمد، اما ظاهراً دکتر ایلامی در مخالفت با این فشارها خط قرمز خود را رعایت عدالت اعلام کرد.

حالا با دستور مستقیم رئیس دانشگاه، افرادی که نگران از نتایج آزمون بودند می‌توانند مطمعن شوند یک نفر تمام عیار پیگیر احقاق حق آنهاست و تا رفع الهام از کلیه مراحل اجازه ادامه مراحل گزینش وجذب افراد را نمی‌دهد.

شما می توانید مطالب و تصاویر خود را به آدرس ایمیل ما ارسال
فرمایید. [email protected]