نداتی

سردار پرافتخار کهگیلویه و بویراحمدی و مسیح مرزهای ایران زیر تیغ جراحی(+تصاویر)

۱ مرداد ۱۳۹۷

صحبت از بیماری ناشی از جراحات شیمیایی مردی است که او را به عنوان مسیح مرزهای ایران باید لقب داد مردی که در دوران دفاع مقدس همراه با سایر همرزمان خود در عملیات‌های مختلف از جمله در کربلای ۴ حماسه‌ها آفرید.

به گزارش نداتی، در طول تاریخ شیرمردان غیوری را در دامن مادران شیردل عشایری پرورش داده که رشادت‌های فراوان از خود  نشان داده و در دفاع از مرزهای ایران از جان و سلامتی خود گذشته و به معنی واقعی کلمه ایثار کرده‌اند.

نام این غیورمردان از آریوبرزن سردار سرافراز ایرانی شروع و به مردانی همچون هرمزپورها و اورنگ‌ها و شهابی‌فرها، واهبی‌زاده‌ها و ارشادی‌ها و گشتاسبی‌ها و عظیمی‌فرها در دوره کنونی ختم می‌شود.

یکی از این سرداران سرافراز استان کهگیلویه و بویراحمد که خدمات بزرگی به ایران اسلامی در لباس مقدس و سبز سپاه پاسداران انقلاب اسلامی کرده سردار جواد عظیمی‌فر است.

صحبت از مردی است که او را به عنوان مسیح مرزهای ایران باید لقب داد مردی که در دوران دفاع مقدس همراه با سایر همرزمان خود در عملیات‌های مختلف از جمله در کربلای ۴ حماسه‌ها آفرید.

مسؤول انسداد مرزهای ایران و معاون مهندسی رزمی نیروی زمینی سپاه پاسداران انقلاب اسلامی و جانباز ۵۰ درصدی که پس از ۸ سال دفاع مقدس ابتدا در راه کمک به امنیت مرزها و سپس بنیان‌گذاری مهندسی مدرن در نیروی زمینی سپاه خدمات زیادی بر جای گذاشت و موفق به کسب و نصب نشان درجه ۱ نصر از دستان مبارک فرماندهی کل قوا شد.

این روزها بر اثر جراحات شیمیایی دوران دفاع مقدس این سردار پر افتخار استان به دست سرداری دیگر در عرصه علم پزشکی یعنی پروفسور ملک‌حسینی مورد عمل جراحی موفقیت‌آمیز قرار گرفت.

فرزند این جانباز و سردار دوران دفاع مقدس در گفت‌وگوبا خبرنگار ما با بیان این که سردار عظیمی‌فر درد زیادی را تاکنون بر اثر این جراحات متحمل شده است اظهار کرد: خوشبختانه عمل جراحی سردار عظیمی‌فر با موفقیت توسط دکتر سید علی ملک‌حسینی انجام شده است.

وی گفت: تنها خواسته خانواده سردار عظیمی‌فر دعای مردم برای شفای عاجل فرزند خودشان است که همواره خود را خادم و نوکر مردم می‌داند.فارس

شما می توانید مطالب و تصاویر خود را به آدرس ایمیل ما ارسال
فرمایید. [email protected]